| cățelușa56 a întrebat:

Cine are pisici? Dar cine are si catei si pisici? Care e cel mai bun pisica sau catelul eu am un caine si imi este un bun prieten si vreau sa stiu daca imi iau pisica dupa ce nul mai am?

Răspuns Câştigător
| AlinnutSsa a răspuns:

Buna happy

Yo am si am avut si catei si pisici [ mi-au muri 2 catei crying -> dar mai am 1 on the phone

Cred ca depinde daca esti fata sau baiat

Fata - pisica se potriveste perfect pisicutele alintate cu fetite dragute :d

Baiat - catel deoarece cred ca e cel mai bine asa

Succes!

funda? va rog

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Uita-te la mine! Imi rezisti?
Poti avea si catel si pisica. Daca cresc de mici impreuna chiar nu va fi nici o problema.
Bafta!

| AnemonaP a răspuns:

Unele lucruri ce se spun despre pisici nu sunt adevarate ca nu sunt prietene bune.Cainele este cel imi bun prieten al omului.Eu am si o pisica si un catel.Cainii intotdeauna sunt altfel, te privesc altfel, cand esti trista sau plangi vin langa tine si vor sa te inveseleasca, se joaca, dar pisicile sunt si ele niste animale, ele nu sunt precum cainii, unele pisici sunt foarte atasate de om, sfatul meu este daca vrei sa-ti iei o pisica
succes

| staysmart a răspuns:

Pisica nu e un prieten bun, in sensul ca are un caracter independent. intelege ce vrei de la ea, dar face cum pofteste. nu e la fel de afectuoasa, necondtionat, ca un caine. E mai practica, nu te scoate afara sa-si faca nevoile, nu e la fel de activa ca un caine.

| Solothar a răspuns:

Cainele > Pisica.

| deea_3621 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca pisicutsa mea cand ma vede mai suparata sau ca plang, vine si ma linge pe mana sau pe fata si adoarme langa mine.Si mai ales ca simte daca te doare ceva.pe mine cand ma doare capul vine langa mine sta ceva timp si dupa cand pleaca tin sa-ti spun ca numai ma doare :X eu am si catel dar nu e la fel.pentru mine pisica este cea mai buna prietena ca sa spun asa kiss

| iannispatriciu a răspuns:

Eu am experienta in animale caini daca pergi undeva trebuie sai iei cu tine dar pisicile trebuie sai pui o ladita, multa mancare si gata. pisica