| YoanaA32 a întrebat:

Am un caine terrier de norfolk si as vrea sa imi cumpar si un bichon havanez.E posibil ca terrier'ul sa fie gelos...etc? Nu e vorba ca m-am plictisit de cainele actual...doar ca imi mai doresc unul.

Răspuns Câştigător
| MiKutzelu34546 a răspuns:

Buna alegere, foarte frumosi cateii depinde si de varsta lor daca 1 e mai mic si celalalt este mai mare este aproape okay dar daca amandoi sunt deaceeasi varsta o sa fie cateva mici probleme, incearca sai apropii, sa se joacebig grin

1 răspuns:
| nanalicious a răspuns:

In general nu sunt gelosi dar va trebui sa ii dragalesti pe mandoi la fel de mult. Funda?