| DeeaAndreea_5723 a întrebat:

As vrea sa adopt un caine (pui de talie mica) ex :yorkshine terrier, bichon, westie, etc! Cine este interesat! Funda +50 voturi promit! Pt imi doresc ff mult un caine!

4 răspunsuri:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Nu cred ca vei gasi rasele pe care le vrei tu pentru adoptiehee hee avand in vedere ca preturile pentru ei pleaca de la 300 de euro si ajunge chiar si la 500 de euro big grin deci multumeste-te cu pechinezul de la KUBY78hee hee

| KUBY78 a răspuns:

Am eu un phichinez de 1 luna vrei

| mona01 a răspuns:

Yorkshire e cel mai dragut e mic nu face mizerie si e foarte dragut unde e funda si cele 50 voturi?