| BernadetteHenrietta a întrebat:

Am un catel Bisson si mananca de 3 ori pe saptamana. Ma ingrijorez nu cumva sa aiba ceva boala. Daca cinev am poate ajuta sau zice de ce numananca il rog sama ajute!

3 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Buna! Am o intrebare:ce mancare ii dai? Ai vaccinurile facute la zi? Cati ani are mai precis bichonul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? De 3 ori pe saptamana? Nu e bine deloc, du-l la veterinar...probabil ca nu-i prea place mancarea incearca sa-i cumperi alta mancare, dar mai bine cere sfatul veterinarului.
P.S: Eu am un yorkshire terrier pui si mananca cca. de 5-6 ori pe zi.

| Vilcan a răspuns:

Du-te la veterinar ca nu costa mult.Fa-i vaccinurile, scoate-l in fiecare zi afara ca sa oboseasca si sa manance.