| Daria555 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Hamsterul meu numananca si nici nu bea! Va rooog☹️

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La veterinar cu el.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ami cere ajutor aici, ca noi nu te putem ajuta prin computer!
Du-l la veterinar de urgenta, ca moare daca nu mananca!

| relian a răspuns:

O fi bolnav, nu prea ai cei face.De regula astia cand se imbolnavesc nu o mai duc mult.Ai putea sal duci la veterinar,ala stie imediat care ar fi problema si iti poate sugera sai pui capat,adica sa nu sufere.
Hamsterii de regula au cancer,cei mai multi mor de cancer, de multe ori sufera.
Daca incerci sai dai ceva, tot no sa rezolvi, lasa asa si vezi ce o sa se intimple.
Eu las duce la veterinar, desi nici aia nu-i pot face ceva, dar mavcar iti da un sfat ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimaaaxgar a răspuns:

Ce vârsta are?