| Georgianutza a întrebat:

Am un catel care are capuse, si as vrea sa stiu daca se poate ca el sa moara. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Daca nu il deparazitezi intern si extern si raman capusele alea sa suga sangele din el, da, poate sa se imbolnaveasca si sa moara.

| Georgianutza explică (pentru EvangelineLovin):

L-am deparazitat, dar are multe rani si nu stiu cum sa le tratez

| 96SeB96 a răspuns (pentru Georgianutza):

Pai dul la veterniar doar nu trebuie sa il tratezi tu...

| EvangelineLovin a răspuns (pentru Georgianutza):

E un sampon care e pentru rani si urticarii, si il speli cu samponul asta si o sa-i treaca dar in timp. intreaba la un cabinet veterinar sau la o farmacie veterinara.

5 răspunsuri:
| AllyAlly2a a răspuns:

Pai daca il vei duce la veterinar acesta va sti cum sa il trateze...

| cris150 a răspuns:

Daca nu e tratat, clar poate sa moara. Capusele transmit o multime de boli. Sunt periculoase si pentru oameni. Trebuie sa mergi la veterinar ca sa-ti arate cum le poti scoate folosind o penseta.