| Deea_Maryus_1991 a întrebat:

Buna tup am si eu o intrebare ce tratament imi recomandati impotriva capuselor imi este foarte frica de ele ce tratament imi recomandati sa imi dau anainte sa ies din casa si daca se poate si pentru catel ce este cel mai bun pentru el sa nu ia si el capuse mentin ca nu sunt in tara si prin iunie o sa vin in Romania si vreau sa stiu dinainte mersii:*:*::X:X:big grinDD:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca nu vrei sa te piste tantari si capuse la farmaci uitete si tu peacolo si vei gasi o bratara verde unde scrie anti tantari si capuse si o sa poti cumpara si nu o sa te mai piste eu am.