| Zuzulina_9287 a întrebat:

Am un catel huski si mi-am luat de curand un bichon havanese...
Tot timpul Spike (huski)care are 8 luni vrea sa-l inhate pe Toto(bichonul)
Mai am un pechinez si Spike se joaca cu Pechinezul :il ia de gat, il musca si altele...
Acum cand la vazut Spike pe Toto a vrut sa faca la fel, dar Toto are 7 sap.
Ce sa fac? ca daca il las pe jos pe Toto il ia de gat.Si il mananca
fiindca asa a facut si cu un iepure.de invidie.
va rog ajutati-ma
spuneti-mi ce sa fac

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

big grin cu timpul se va obisnui si n-o sa mai fie gelos/invidios. day dreaming acum ei sunt ca niste copii mici, si trebuie sa fii ceva mai ferma cu ei, ca o mama adevarata, sa-i educi, sa-i si certi cand sunt obraznici, neastamparati big grin... day dreaming happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tine-l pe cel mic separat (alta camera sau cusca), pana mai creste putin. day dreaming

| 1235678907452352 a răspuns:

Da-mi mie catelul huskilaughingsau pe bishonhappy

| Micheille a răspuns:

Pai incearca sa dai atentia amadurora...nu numai celuilalt.de aia e invidios:d