| daisydeedee a întrebat:

Ce mananca un catel pechinez de 2 luni?

Răspuns Câştigător
| lalalayap a răspuns:

Lapticwinking

3 răspunsuri:
| xElenaH a răspuns:

Am si eu pechinez dar are 1 an jumate...si cand era micuts doar laptishor big grin

| Stelistull a răspuns:

Buna! Pai la doua luni lapte...

| αиtoиíкα a răspuns:

Hei! Am si eu o catzelusa ciobanesc german si are 2 luni.Am fost la veterinar si mi s-a zis ca are nevoie mare de vitamine, nu doar lapte.Are nevoie de orez,ou fiert, carnita de pui, vita sau peste[de porc nu este foarte recomandata]multe legume.si.cam atat.PS Cand ii dai lapte pune putina sare ca sa nu faca viermisori la burtica si putina paine deasupra ca sa nu se arda[laptele trebuie sa fie caldut]Eu prefer sa ii dau lapte de la tara dar tu fa cum vrei. Sper ca te-am ajutat. kiss