| NoNameSiPunct a întrebat:

Am un catelus mascul pe care vreau sa-l imperechez cu o femela. ce ttrebuie sa faca ei?

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Fac acelASI LUCRU CA OAMENII dar masculul se urca pe spatele femelei trebuie sa ramana "incolaciti" ca sa prinda pui. Dar trebuie masculul sa fie mai mare decat femela
daca vrei sa vezi si cum se desfasoara imperecherea uitatae aici
http://www.youtube.com/watch?v=AoZaI-oKckE&feature=related

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
In primul rand trebuie ca ambii caini sa fie in calduri. Daca nu sunt nu poti sa-i imperechezi.
Trebuie sa-i lasi singuri intr-o camera(unde va in intimitatea lor) si apoi isi vor vedea ei de treabawinking.
Pa, pa!

| Alina140663 a răspuns:

Sex