| DeyuPtk a întrebat:

Am un hamster pitic, siberian cred ca este care are aproape 2 ani...stiu ca nu traiesc mult dar el este bine nu am avut probleme cu el! Pana acum....cateva zile! este foarte agitat, cand ii dau drumu prin casa nu mai merge drept sau pe langa pereti cum facea inainte ci se invarte pur si simplu in cerc, se dezechilibreaza, cade pe spate uneori daca da de o denivelare a covorului.a sarit chiar si din pat ceea ce inainte nu se intampla! Ce se intampla?! sad

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Du-l la veterinar, neaparat.
Poate mai are o sansa.
O zi buna!

| DeyuPtk explică (pentru LeMousiqe):

Ma gandeam ca stie cineva simptomele ca asa stiu si eu sa-l duc la vet! ideea e ca in rest mananca la fel de bine, doarme, se da in rotita, e bland....totul e normal

| razboinicul123 a răspuns:

Nu stiu sigur. du-te cu el la veterinar ci intrraba medicul. dar pana atunci te sfatuiesc sa il mangai cand il vezi agitat. poate il mai linistesti. funda?

| Alexandru_Negoita_1998 a răspuns:

Sigur ia droguri! Si al meu a facut la fel.

| Alexandru_Negoita_1998 a răspuns:

Il doare capul. Asa era si al meu. Ar trebui operat

| DeyuPtk explică (pentru Alexandru_Negoita_1998):

Daca altceva n-ai de facut te sfatuiesc sa te duci afara la joaca, nu sa pierzi vremea aberand! Al tau lua droguri ca avea un stapan ca tine probabil