| Triana a întrebat:

Cat costa un hamster sirian (auriu) intr-un petshop? dar un hamster pitic siberian?

8 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Depinde de oras. In Bucuresti pretul ajunge pana in 35 de lei. In celelalte orase poate fi si 25-30 de lei.

Pa.

| anne0006 a răspuns:

Sunt cam 3o-20 lei, sigur pentru ca si eu vreau unul si m-am informat

| rebeca2011 a răspuns:

Intra aici si uitate. http://www.olx.ro/q/hamsteri/c-312 :P

| Triana explică (pentru rebeca2011):

Nu e bun de nimic siteul pe care mi l-ai dat. acolo sunt ocazii, adica pretul e pus de cine vinde, pentru unul un hamster valoeaza 70 lei pentru altul 7, mie imi trebuie un pret standard de petshop, nu preturi de piata neagra

| XoXoPixii a răspuns:

La mine în Craiova ambii sunt 15 lei. rolling on the floor

| AmaliaAnca a răspuns:

Cred ca, hamsterul sirian costa cam 50-60 de lei, iar hamsterul pitic siberian costa cam 55-60..adica ambii hamsteri costa cam la fel big grin

| Triana explică (pentru AmaliaAnca):

Pana mea, dar cum sa coste atat de mult, ma asteptam ca hamsterul sirian sa coste 35-40 si cel siberian 20-30. Unde ai vazut preturile astea enorme? :O

| AmaliaAnca a răspuns:

Pai am fost la un petshop de la mine acum cateva zile si erau acolo si hamsteri...acum nu stiu poate preturile sunt mai scumpe la mine in Craiova dar..eu ti-am zis ca sa stii big grin