| Cristian6788 a întrebat:

Am un lg gb130 si nu merge numai daca las incarcatorul bagat si daca nu intra bine mufa bazaie ce poate fi?

4 răspunsuri:
| simpleBoy a răspuns:

Nu imi dau seama ce ar putea sa fie,dar banuiesc ca e ceva banal,asa ca du-te la un service de asta Orange, cosmote, Vodafone si zii sa vada ce are si sa til repare. Funda?

| skama18 a răspuns:

E rupta folia de la sina de aia iti merge doar in priza si bazaie daca nu face contat bine.dul la service k sigur e folia ce vine din telefon la ecran

| Cristian6788 explică:

De la cine l-am luat ta zis ca poate ii acumulatorul dar de ce bazaie?

| Cristian6788 explică:

Cat costa o folie?