| Bogdan2111s a întrebat:

Salut TPU am un Acer aspire 5737z, azi mia cazut pe partea stanga unde intra si incarcatorul si sa rupt mufa din laptop se poate repara si cam cat ar costa

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intr-un service autoriza reparatia costa 100 lei! Daca mai ai acea mufa unde intra incarcatorul, pastreaza-o si dale-o baietilor din service sa o lipeasca la loc asa poate iti face si o reducere de pret.

| Bogdan2111s explică (pentru Jipa95):

Mufa este in laptop adica in interior

| Jipa95 a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Stiu si eu unde este mufa. Du-te cu el la service!

| Bogdan2111s explică (pentru Jipa95):

Nu mam afirmat cum trebuie afica cuiul ala mic cred ca s-a rupt si este in laptop ca nu mai este in suportul ala in fine oricum mersi de raspuns, o sa ma duc maine la service.