| SkullDrawer a întrebat:

Am un telefon Samsung m200 si mi-am achiziotionat un adaptor cu multe feluri de mufe printre care si mufa de Samsung si aceste multe mufe ies dintr-o mufa de usb care se adauga la adaptor si a-s vrea sa adaug nite muzica de pe net pe telefon dar nu ii gasesc mufa cu acel desen de la USB si am incercat l-am bagat mufa de Samsung unde intra castile si incarcatorul iar apoi i-am pus mufa de USB in unitate dar decat il incarca nu imi arata pe calculator ca si cum a-s fi bagat un stick... Ce sa ii fac ca sa mearga? Dau Funda. O apropo am 3 optiuni : Pc studio Samsung; stocare in masa; Imprimanta le-am incercat pe toate... si nu merge nici una mentionez (iar) ca este mufa usb care are mai multe mufe de telefon.

1 răspuns:
| AvM94 a răspuns:

Stocare in masa trebuie sa dai...si daca nu merge descarca dupa net driverele USb ale telefonului