lolita
| lolita a întrebat:

Am un motan rasa angora turcesc ( cu toate ca veterinara a zis ca este persan), alb, 1 an, toate vaccinurile facute, este castrat. Din motive personale nu il mai pot tine. Ce sa fac? Sa il vand su sa-l fac cadou? Daca il fac cadou risc sa-l vrea cineva pentru care este doar un capriciu si dupa un timp sa nu-l mai ingrijeasca, si daca il vand nu stiu care ar fi pretul corect pentru un motan ca si el, si imi este teama sa nu intarzie cumparatorii.

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Cel mai bine il donezi cuiva care il doreste si care stii ca va avea grija de el. Ce, lasa prea mult par?hee hee

7 răspunsuri:
lolita
| lolita explică:

Are si el defectele lui dar el sarcul nu are nici o vina.

lolita
| lolita explică:

Hai mai bro ca nu locuiesc in China.

| alma a răspuns:

Ce pacat ca nu sunt in tara ca-l vroiam eu pentru fetita mea. Fa-l cadou la cineva ca o sa-l iubeasca la fel de mult ca si cei care dau bani pe el.Succes

| gynycola a răspuns:

Buna¡eu am facut cadou motanasul meu imediat ce medicul mi-a zis ca sunt alergica la parul de pisica...sincer nu m-am gandit niciodata sa vand ceva ce-mi este foarte drag...depinde doar de tine¡¡¡(acum este fericit cu noua familie si-l vad deseori in poze)... tu decizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti spun decit atit, sa nu-l dai unui chinez. Astia il halesc cu fulgi cu tot, la ei este o delicatesa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca intr-un loc unde se vand animale. vorbeste cu ei,. si ti-l vor vinde ei.este cel mai indicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu Lolita, dar d-astia gasesti peste tot, ca se plimba si ei cum facem toti. Si cred ca fac asta in cautare de pisici rolling on the floor