| rainclouds a întrebat:

Am un motan... si miorlaie toata noaptea prin casa... dar nu stiu de ce... Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

13 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Poate e plictisit, sau e in calduri sau pur si simplu vrea sa se plimbe.

| simona24 a răspuns:

Sigur este in calduri....mergi la vet sa iti dea ceva si apoi castreaza'l sa nu mai ai probleme de genul asta.

auran
| auran a răspuns:

Este in calduri, da-l afara sau adui niste mate sa-si aleaga...

auran
| auran a răspuns:

Furni, se mai intampla nu-i bai... laughing

| emy a răspuns:

Du-l la veterinar! E posibil sa aiba o problema de sanatate! Numai bine!

nony
| nony a răspuns:

Mai scoate-l si pe el la... pisicutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E deprimat.
Auran, am citit maţe si am ras singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit si eu... dar e perioada de imperechere. gaseste-i repede ceva

| r8driver a răspuns:

Ai trebuie o pisicuta!

| Mihaic93 a răspuns:

Du-l la gagici

| ItzRivenGod a răspuns:

Ial cu tine in pat sa doarma asa facea si al meu si de cand l-am luat langa mine nu mai am probleme.

| stef3530 a răspuns:

Ii trebuie o mata... si ai grija ca in perioada asta cam face pipi peste tot prin casa

| dana2na a răspuns:

De obicei e in calduri, asa ca ii cumperi pastile si in 3 zile se potoleste.