| Skyy a întrebat:

Am un perus si nu stiu ce mancare sa ii dau. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Rossey a răspuns:

Vita mix-3 lei
Menu-10 lei
Kiri Kiri-aprox.5-7 lei
FUNDITA?

6 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Eu le dau mixuri de la Padovan,este cea mai buna manacare de pe piata,chiar daca este mai scumpa este preferata lor. Poti sa le dai fructe si legume(fara mango si altele),brocolii, morcovi, ou fiert etchappy

| BlackRoseMary a răspuns:

Mei. Gasesti in magazine. Pe langa, tot felul de fructe si legume. Al meu papa si cartofi prajiti.

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Exista la magazine de pet-shop mancare pentru papagal, intreaba acolo. chiar asa de greu este?

| copilfardeminte40127 a răspuns:

Buna! Si eu am un perus. In magazinele de animale, se gasesc cutii cu mancare pentru ei. Mananca in general foarte mult mei. Hrana pe care i-o dau eu are mei, fructe si biscuiti maruntiti ( al meu alege fructele si le arunca laughinglaughing ), vitamine si minerale. Succes. Funda?big grin

| Deea_2679 a răspuns:

Am sieu un prieten si am vazut ca ii da mere, morcovi, salata, varza, granule mici de porumb, coaja de ou si mai poti cumpara mancare deperusi din comert. Succes happy

| Dan_7053 a răspuns:

Mancare pentru papagali se gaseste in orice oras numai bine