| Pitic a întrebat:

Am un pichinez are vreo 3 -4 luni, acum 2 zile a cazut de la etajul 3 printre balustrada. Noroc ca s-a lovit de balustrada si de scara... ceea ce i-a atenuat caderea. oarecum, s-a lovit la picioarele din spate si la gura cred, ii curgea sange din gura si in sera in care a cazut nu prea putea sa mearga. Acum merge, e ok. Credeti ca ar putea avea probleme in viitoar din cauza acestui accident?

7 răspunsuri:
| florynnaa a răspuns:

Posibil.nu se stie. du-l la veterinar si intreaba-l pe el.

| katala a răspuns:

Daca mananca si e vesel e posibil sa nu fi avut urmari. De regula cainii sunt rezistenti, totusi ar fi bine sa te duci cu el la un veterinar, sa-i explici ce s-a intamplat si vezi ce zice.

| Laura a răspuns:

Doamne, chiar nu pot întelege inconştienta unora. straight face

| Pitic explică:

Laura, nu este inconstienta, pur si simplu s-a luat curentul si el nu a mai stiut pe unde sa o ia!

| Pitic explică:

Laura, nu e incosntienta! Nu a fost vina nimanui, poate a alora de la electrica... s-a luat curentul si el nu a mai stiut pe unde sa o ia!

| Mady_1319 a răspuns:

Posibil.Ai fost cu el la un veterinar, sa vada daca totul e in regula?

| deea_3621 a răspuns:

Eu am o pisica si a cazut de la etajul 4.Si-a rupt labutele dar intre timp s-au vindecat.Doar ca acum sta cu ghearele desfacute daca pot zice asa tot timpul. Dar din fericire nimic mai mult.Acum nu stiu cum e la caine. Sper sa fie bine