| Edy1995 a întrebat:

Hey, am un catel pichinez in varsta de 11 ani si de ceva vreme a inceput sa mearga foarte greu, din cauza asta a inceput sa stea doar intins pe jos, mai mereu il lasa picioarele din spate si cade.
Stie cineva care ar putea fi problema si cum as putea sa o rezolv?
Si mai are si ceva pe spate, exact langa coada si se linge mereu. Ii fac baie regulat, iar cand verific sa vad daca are ceva acolo, nu gasesc nimic.
Apreciez mult orice ajutor, ofer

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E posibil să fie și de la vârstă. Atâta timp cât te-ai uitat și nu are nimic însemană că nu are nimic, dar e indicat să-l duci la veterinar pentru investigații.

| DevilNight01 a răspuns:

Este batran asa facea si al meu pana la 14 ani cand a murit infine eu zic ca e doar batranetea dar daca vrei sa te asiguri dul la veterinar