| pisicut a întrebat:

Am un pisic si vreau sa dorm cu el, vreau sa stea pe patul meu, sa toarca frumos. Dar el pare a fi speriat de mine, desi nu i-am facut nimic. Cum sa il conving sa vina pe pat sau sa il atrag acolo? happy

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Astia mici sunt mai speriosiwinking
Si depinde si de personalitatea lui, nu toti sunt asa torcaciosi, al meu a inceput abia la 5 ani sa toarca frecvent laughing pana atunci doar iarna dadea un tors micwinking acum la aproape 11 ani toarce de rupe inainte sa ii dau pliculet, cand ma trezesc, cand dormim amandoi in pat si toarce in parul meu si face asa masaj.
Deci fa-i si tu masaj, pe ceafa, cap, spate, perie-l, o sa se simta bine si poate da si tors.
Ca o mica mentiune, cat sunt tinerei mai torcacioase sunt pisicutele decat motaneii.