| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa pun un scaun pe patul pe care dorm, sa ma asez pe scaun si sa aplaud singur.Aflat in singuratate, vreau sa vina ingerii cu scaunele lor si sa se urce cu scaunele lor in patul meu si sa se aseze pe scaune si sa aplaude si ei cu mine. Vreau dupa aceea sa dorm afara in intuneric printre flori impreuna cu ingerii mei.Tu ce ai vrea sa ti se intample?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa mi se intample orice altceva decat ce vrei tu.Inca nu am probleme cu capul.

| CosminFlo a răspuns:

Ai o imaginatie foarte bogata... felicitari.

| CryLulu a răspuns:

Sper ca tot ce iti doresti sa ti se intample, dar pana acolo e cale lunga, deschide-ti ochii si uitate in jurul tau, e multa frumusete in jurul tau, descopera!

| UDM a răspuns:

Salut, eu vreau sa mergi la un psiholog.