| anonim_4396 a întrebat:

Am un porcusor de Guineea caruia i-au crescut gherutele si mi-e teama sa la tai.Stie cineva ceva despre asta?

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Dc sa-ti fie frica? i-a unghiera si taile usor!

| RoxanaCher a răspuns:

Trebuie sa le tai daca ti-e teama du- te la veterinar si intreaba-l daca zica ca trebuie sa i le tai roaga-l sa i le taie el daca nu deja s-a oferit! vei vedea cum trebuie sa i le tai si cand! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:VEiSiqh3UjcJ:...clnk&gl=ro
aici sunt metode de ingrijire a porcushorului inclusiv taiatul gherutzelor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un porcusor de Romania. Stiu ceva despre asta : cand ii vine sorocul, il tai la gat, fara sa ma uit la gherute.