| Đănuţă a întrebat:

Am un porcusor de Guineea, imi dati niste idei de nume?batting eyelashes
Ms love struck

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Nu ai precizat sexul porcusorului. Sper sa-ti place vreun numehappy Daca e femela: Bella, Hermie, Iris, Lizzie, Erin, Jojo, Ambra, Ada, Ami, Snago.
Daca e mascul: Max, Peticellaughing, Bijou, Amigo, Bilbo, Enzo, Lucky, Kenzo, Milo, Otto, Oxy, Simba, Rocco.

8 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Yo, Micouc, Cucnoris, Cartman, Piggy, Huhu laughing

| xlmpq a răspuns:

Vasile Turcu

| WestSid3 a răspuns:

Daca e mascul : Max, Edd, Didy [ valabil si pentru femela ], Bobo
Daca e femela: Gina, Coco, Cassie, Daisy, Tina sau Sandy [ numele meu ] si vin si la botez... daca doresti pot sa ii fiu nasa laughing
glumeam blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA pune-i numele joja!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mascul:oliver; arthur; jelly; jack; joe; nick; patrick; willy
daca e femela :bailey(beili); olivia; maggie; zora...
mai multe nume aicihttp://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

| yanny`s a răspuns:

Porkyhappy

| alexandrag a răspuns:

Pufulete

| buburuza_9741 a răspuns:

Http://www.petz.ro/animale-de-casa/fun/nume-de-animale.php

as vreasi fundita daca estiamabila:-" si daca ti-am fost de ajutor