| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Buna :* Am si eu nevoie de nume pentru un porcusor de guineea, cel care are cele mai multe nume primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| zahre a răspuns:

Chelsea, Sisi, Loulou, Kiki, Ront, Rontuna, Iza, Cici, Katrin, Henry, Lyly, Ida, Lola, Minny, Missy, Mommy, Lady, Emy, Liza, Jenny, Jen, Gigi, Cleo, Will, Vic, Faith, Vusu, Anya, Marmelade, Xixo, Flory, Puffy, Pipo, Lale, Nora, Daisy, Zuzu, Covrigel, Larry, Fely, Ina, Tanya, Eric, Nero Piggly, Myka, Hyro, Draga si Iuly.

4 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Puff.bmaya, lily, nenssy, elis, eliot, ema, shadow, sysy, ina, betty, r osi, mimi, nigel, toni, tomi, bamby, lola fify, ritzy. piti, mica, vusy, chico, snow, kira, Zeghi, Dobby si Billy- ikke, noah, serghey si hitler piggy, fufy, pufy, daisy,

| Ramona000 a răspuns (pentru Ramona000):

Astea sunt cele mai populare si draguta

| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Fluffy
Flufflyx
BlackDiamond
Jimmy
Rossy
Cipy
Cipcy
Pucky
Piggie
Cody
Sweetie
Tweety
Shawn
Gia.

| Biu a răspuns:

Piggy
Fifi
Fufi
Ritzi
Mika
Daisy
Nadal
Nenssy
Uzi
Ozi
Timi
Chico

Sper ca te-am ajutat.Bafta! :*