| Streetboy a întrebat:

Am un post tv pe net (video stream) si fac emisiuni... As vrea niste idei cum sa se numeasca o emisiune de farse

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Look at here

9 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Io as pune numele : Gogosi infuriate laughing)))))))

| Baiaaanca a răspuns:

Pai alege un nume simplu, ex : Farse, sau orice nume vrei. Nu trebuie sa fie nu stiu cat de sofisticat. Simplu si la obiectwinking
P. S. si eu vreau adresa postului happy

| sincer a răspuns:

Tzepe originale, sau tzepe tari.

| Streetboy explică:

Numele? numai numelelaughing pai numele ii Shift Channel

| Streetboy explică:

Si trebuie... ceva mai fain nu asa de simplu... Uitati-va ce nume am dat deja Kids club; Cafeaua de dimineata(emisiune matinal); Ghid zoo (emisiune de animale); Shift cinema (in emisiunea asta bag filme, vorbim despre filme blah blah) si la emisiunea de farse m-am gandit la!? teapa curata? farse genialebig grin da nu stiu daca suna binebig grin

| Streetboy explică:

Daca Damon n-ar fi raspuns atunci Gogosi infuriate ar fi fost raspunsul castigatorhappy

| lucian99 a răspuns:

Camera ascunsa

| Visatoarea a răspuns:

Farsoo-mania

Cronica farsorilor

Stream-mannia

| GeorgeH17 a răspuns:

Dane si noua linkul pe care emiti.