| Robert_Diaconescu_1977 a întrebat:

Am un pui femela amstaff american are 3 luni vreau si eu un nume care sa contina literele O si A

8 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Pe a mea o cheama Mascha(Mașa) fiindca mi-am dorit un nume mai deosebit,m-am saturat de tasha, cora, laica, sasha, etc. Amstaffita mea are 7 luni, cu pedigree. A ta are ped?

p.s. rase se numeste american staffordshire terrier, prescurtat amstaff, nu amstaff american fiindca "am" vine de la american, iar staff de la "staffordshire"

| viotedy a răspuns:

Torra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaworma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lollita

| BlueViP a răspuns:

Cora, Lola, Dora, Angora.

Răspuns utilizator avertizat
| suiti11a a răspuns:

Oarga
orana
orina
alina
akita
arina
alita
orituca

| Singlewolf a răspuns:

Ouali..alegerea ta!