| Mihai_Mihai_2000 a întrebat:

Salut, am o catea de rasa labrador (femela)care are 11 luni si vreau sa ma plimb impreuna cu prietenul meu care are un caine amstaff(femela) de 7 luni. Cand se vad sar sa se ia la bataie, cum le fac sa se inteleaga?

2 răspunsuri:
| ally123sims a răspuns:

Cazul tau e mai complicat... poti incepe cu plimbari special pentru ele adica sa se invete cu prezenta celeilalte, le poti "hipnotiza" cu mancare... sper ca ti.am fost de ajutor

| GhostRider02 a răspuns:

Nu ai ce sa le faci poate doar sa strigi la ei cand vezi ca incep sa marie una la alta, nimic mai mult