| anonim_4396 a întrebat:

Am un sarpe care a crescut prea mult si as vrea sa il dau cuiva, unei gradini zoologice, accepta asemenea  donatii sau sa ma duc la un ONG?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebue sa incerci la o gradina zoologica, depinde ce gradina zoologica ai prin apropiere de orasul unde locuesti.

| Casiana a răspuns:

Dar de curioasa cum de ai crescut sarpele, la ce dimensiuni a ajuns, cum de nu te-a muscat cand l-ai hranit? te rog raspunde-mi ca mor de nerabdare sa aflu, o sa revin sa vad:*

Pa, pa!

| andrei09lucian a răspuns:

NU accepta pentru ca serpi au multe boli asa ca du-te la ONG!