| Diana200 a întrebat:

Am un webkinz panda rosu si din greseala i-am vandut hainele.Cine are si el va rog dati-mi hainele va dau orice articol exclusiv. spuneti-mi cand sa ne intalnim la trading room si va dau orice obiect exclusiv

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ce haine vrei? Numele meu in webkinz este pauladragutza iti dau haine si imi dai patul inghetata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A sunt tot eu pauladragutza numele meu este anna imi dai mesaj in webkinz dac accepti si ce haine vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am am haine exclusive! Le dau pe ce imi place exclusiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok zona roz scrie stiri1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu de utilizator este ioananv. Ne intalnim in 17.02. 2011 in trading room nr.3

| PrintiCristina a răspuns:

Eu am niste haine super numele meu de utilizator este zinzimima sa ne intalnim si sa imi dai patul curcubeu

| popescu_5650 a răspuns:

Sigur cam. exclusive, dela kinzestyle de care doresti.id pufyalex. Abia astept sa ne intalnim