| adelaioana a întrebat:

Cine stie cum se fac hainele pe webkinz sa-mi zica ca ii trimit patul super-exclusiv "Caleasca" sau patul super-exclusiv "Bobul Magic".

7 răspunsuri:
| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/Primul-blog-b1.htm Daca joci webkinz poti adauga blogul acesta la favorit. Am vorbit cu Adminul si a zis ca o sa publice zilele astea niste conturi si coduri fara stapan. De asemenea el traduce din limba engleza cele mai recente informatii oficiale de pe site-ul webkinz si a spus ca va pune pe blog si sfaturi despre cum sa faci rost de bani fara a juca un joc ( niste modalitati de deblocat sume de kinzcash printr-un program ). Se merita sa intri aici. Eu abia astept sa publice saptamana asta sfaturile de deblocat bani si listele cu aconturi fara stapan.

| SonataArctica a răspuns:

Hainutele Webkinz se pot face cu ajutorul masinii de croitorile! Exista foarte multe,, retete,, de haine pe care le poti incerca.Si crede-ma veii fi intr-adevar de invidiat! Eu iti voi da un site care probabil iti va fi de folos,dar vreau, te rog, sa-mi dai un mesaj privat daca sunt norocoasa castigatoare a patului super-exclusiv! http://www.webkinzinsider.com/wiki/Solved_Clothing_Recipes http://webkinzclothingmachinerecipes.com/ :)

| ingerasdragalas a răspuns:

Aici vei vedea cum se fac hainele. E simplu trebuie doar sa mergi la Magazinul KinzStyle si sa pui hainele necesare pentru o creatie in masina de croitorie. Unele ''retete'' pentru haine nu au fost inca gasite dar vor aparea incurand:
http://www.webkinzinsider.com/clothing-machine-recipes

Stiu ca nu ai cerut dar uite si un site pentru cum sa faci mancare:
http://www.wacky-packages.net/webkinz/webkinz-Recipes.htm

Sper ca te-am ajutat! Cu aceste lucruri vei putea face schimburi fantastice la clubul prietenilor in Room Training!

| monica2000 a răspuns:

Nu se pot face haine pe webkinz. Daca vrei, poti intra in concursul meu,, Parada de moda webkinz" de pe blogul meu tetileanumonica.blogspot.com.

| SweetyHeart4u a răspuns:

Scrie machines recipes webkinz pe net bobul magic:O> te looog

| cristynuca a răspuns:

Nu vreau sa te dezmagesc dar nu poti creea haine pe webkinz. se pot cumpara. am incercat si eu sa creez dar nu merge...