| 1ydy4 a întrebat:

Am vazut ca la unii utilizatori de HI5 atunci cand lasi comentarii trebuie sa astepti sa accepte comentariile, cum fac si eu asa?

7 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Account (dreapta sus) -> Privacy
La Profile Settings, selectezi I am not auto-accepting any profile comments, iar la Photo Settings selectezi am not auto-accepting any photo comments.winking

| Libelle a răspuns:

Dai la confidentialitte, trebuie sa iti apar acolo si optiunea aiawinking

| username_8290 a răspuns:

Dai acolo in dreapta sus pe cont (account) confidentialitate ( Privacy ) si unde scrie accept automat comentarile despre fotografii sielectezi nu accept si la fel si pentru profil.

| Peto a răspuns:

Intri la cont. dupa la confdentialate iar l setari profil iti apare chiar la ultimul rand accept automat comentarii despre profil, dooar de la prietenii sau nu accepti. iar tu trebuie sa bifezi nu accept in mod automat nici un comentariu despre profil. :* sper ca ai inteles.

| Sweety_5674 a răspuns:

Intri la confidentialitate si scrie acolo.happy

| raissa a răspuns:

Intra pe hi5 sus cu bleu scrie cont si schimbi de acolo obtiunea de confidentialitate :*

| MsETouch a răspuns:

Pai ii dai sus unde iti scrie numele si cate monezi ai la cont si peurma la confidentialitate si la setari foto ai ""accept automat comentarii la fotografii de la orice utilizator"" si tu ii dai click acolo si ii dai pe ""nu accept in mod automat comentarii la fotografii""