| LaNaibaa a întrebat:

Am vazut multe " comentarii " in care unii ziceau ca T / A s-a schimbat mult. Din pacat eu nu am prins cum era in trecut si chiar imi pare rau.

Cum era atunci aceasta categorie? :s
Cine era p-aici [ ca utilizatori ]?

16 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mulţi dintre cei vechi nu mai frecventează TPU.Şi mă gândesc serios să nu mai intru nici eu.

| MrsEinstein a răspuns (pentru AikkoxD):

Please,please don't leave me.

| AikkoxD a răspuns (pentru MrsEinstein):

O, ba da. Nicio problemă, îţi las seminţele mele.

| MrsEinstein a răspuns (pentru AikkoxD):

Seminţeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| AikkoxD a răspuns (pentru MrsEinstein):

Le primeşti după ce mor.

| MrsEinstein a răspuns (pentru AikkoxD):

Nu vreai să mori. Vreau să împărţim seminţele-

| AikkoxD a răspuns (pentru MrsEinstein):

Bine. Eu le mănânc şi tu te uiţi la mine.

| MrsEinstein a răspuns (pentru AikkoxD):

Ok. Şi aşa merge.

| Nero a răspuns:

Nu mai e nimeni...
toti au plecat dintr-un motiv sau altul...(dicken, cretaker, nobody, mhn24...)
Ei faceau asta sa ne amuze pe noi... si spre deosebire de altii, lor chiar le iesea.
Faceam si eu comicuri candva si incercam sa fiu unul ca ei dar necesita multa munca sa iti faci o reputatie pe TPU...
Unii copii cred ca, daca scrii o gluma fumata si dai copy-paste la un meme sau un stickman facut cu picioarele devi faimos si toti te pupa in cur(de acolo si poreclele de pupincuristi care fac asta doar pentru funde)
Atunci macar useri erau sinceri si amuzanti si nu vedeai raspunsuri de genu':Wow esti cel mai tare desenator! esti super talentat! fundita?puppy dog eyes sau:
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the flooram ras cu lacrimi! cea mai tare gluma!laughing))
t/a s-a transformat in **** si sincer sa fiu intru aici abia dupa ce se termina posturile pe 9gag si chiar nu mai am ce face...
O zi buna.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu-i vorba de cine erau, ci de cine nu erau.
Nu erau toţi copilaşii ăştia, prezervative sparte, care să ceară bancuri, sau să spună căcaturi aleatorii şi să se creadă atât de amuzanţi.
Oricum t/a a fost şi este de căcat. Doar că acum e un căcat la care-ţi este şi scârbă să mai intri.

| iKeel a răspuns:

Erau... Nu ştiu. Eu cunosc categoria asta plictisitoare.

| umbrax a răspuns:

Mult mai amuzanta decat acum

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaa56830 a răspuns:

Chiar nu stiu nimic am cont abia de o saptamana.
imi dai si mie funda te rog frumos.
multumesc

| Georgykakyt a răspuns:

Nici eu nu stiu cum era T/A dar am auzit ca era super da' acum sunt multi copii copaci cu intrebari idioate si cersetori de funde

Întrebări recente