| Aly359 a întrebat:

Am visat ca eram intr-o clasa cu colegii mei brusc langa mine in banca a aparut un baiat pe care l-am placut dar acum nu-l mai plac iar apoi s-a facut foarte intuneric iar cand s-a aprins lumina clasa era o jungla verde si am vazut 2 serpi verzi si toti tipam ca ne era frica. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Inseamna ca acel baiat te place, dar uh nu mai poti timpul inapoi

| escroaca a răspuns:

K a fost doar un vis :X!

Bafta la visat @!

| Teava a răspuns:

Visehappy de multe ori nu inseamna nimica sau ai adormit cu gandul la acel baiat... oricum nu inseamna cine stie ce...

| Teava a răspuns:

Vise happy cred ca nu inseamna nimic...probabil ca ai adormit cu gandul la acel baiat dar nu cred ca inseamna ceva... happy