| talentul a întrebat:

Amstaff sau pitbull pareri + argumente=fundahappy

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Depinde de care vrei să alegi, rău sau mai cuminte!
Eu unu aş alege Amstaff că e o rasă mai rară decât pitbull. Şi pitbull e foarte bun ascultător dar cam rău. dacă nu e dresat cum trebuie şi mergi prin oraş cu el. trebuie să porţi botniţă neapărat.
Pitbull este foarte puternic decât Amstaff. Şi nu cred că doreşti să te târâie tot oraşul după o pisică sau ceva laughing
Eu unu aş alege Amstaff nu prea am argumente la el, îmi mi-e mai simpatic şi mai diferit de alţi câini!

4 răspunsuri:
| rossCopperman a răspuns:

Pitbull fiindca se dreseaza mai repede dar trebuie sa ai grija ff mare de el daca vrei il dai la lupte daca vrei il ti pentru paza si protectie sau multe alte chesti este ff desptet si cateodata poate ucide un om daca nu il dereseziwinking am si euhappy

| MatsuKeruGirl a răspuns:

@pompushika, @talentul s-a referit la caini! nu l-a cantaretul pitbull, na-re nimic toti mai gresim big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitbull

| chinezoaica30 a răspuns:

Amstaff.pentru ca oricum sunt asemanatori dar pitbull-ul e mai agresiv.