| Sweetie9999999999999999 a întrebat:

Animal:Catel sau Pisica?
Nu stiu! Help meee!
#Fundita

Răspuns Câştigător
| livscomsha a răspuns:

Un catel este mai bun pentru apartament dar si pentru casa pentru ca
-parul lui este comestibil ( adica daca il inghiti se digera si nu ramane lipit de plamani, stomac ca cel de pisica care este unsor si sta in aer)
-este mai iubitor
-mai usor de intretinut

7 răspunsuri:
| Edutzu2000 a răspuns:

Catel

| untu a răspuns:

Ia mai bine un catel bun si frumos, ca-i mai prietenos si inteligent, jucaus si cu personalitate specifica si deosebita!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu aleg ceea ce am, adica catellove strucklove struck
Nu degeaba se zice ca este prietenul cel mai loial al omului.
O seara bunahappy

| Sunshine18 a răspuns:

Daca vrei animal inteligent si viclean care tot ce-si doreste e sa strice cat mai multe chestii prin casa alege pisica.
Daca vrei un animal inferior pisicii, cu care sa te joci, sa-l scoti de cateva ori pe zi afara(inclusiv iarna cand e ger) alege cainele.
eu sincer am si caine si pisica, dar pentru varsta mea(19) pisica mi se pare ca-mi seamana cel mai mult.
ps.ia-ti un dihor-sunt cele mai zapacite animale de casa

| DenissaRoxana a răspuns:

Caine!

| kar1GaNNN a răspuns:

Eu zic catel fiindca e mai cuminte, insa pisicile miorlaie toata ziua si sigura te vor enerva.

| DeshiBebe a răspuns:

Pestisor.