| iuandfto a întrebat:

Are bunica un pisoias si nu stie ce nume sa-i puna. M-am gandit la Tomy dar nu-i place bunici. Pisoiul e cotoi. Ma puteti ajuta cu niste nume?

7 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Pe a mea o cheama Biluta (ii zic Bilu) ca era ca o biluta de puf cand era mica big grin

| Bubiko a răspuns:

Michel, Mitu, Tomas, Tom

| BlueByMe a răspuns:

Dece? tomy este un nume chiar foarte frumoshappype a mea o cheama buffy(se pronunta bafi)dar e pisicuta nu pisoias; P

| KimY a răspuns:

Uite pe al meu il cheama Miaunici, dar poti sa ii pui si Miau sau Pisi.

| nikolikky a răspuns:

Abby, amy, kiki, bodi, tzaki(asa il cheama pe al meu), tigri, costi, pestisor

| ralucissima a răspuns:

Mitzu, Mieunel, Tigrisor, Tanu.

| nebunademika a răspuns:

Hmm... spune-i pufi, nasturel, naty, negrisor, norocel, lake, leo, rafy, renzo, riki, raff, uffy, sam, scafi, si multe altele, pe pisicuta mea o cheama sasha big grin