| TestoasaRoz a întrebat:

Am un pisoias/pisicuta (in orice caz e pui) de rasa birmaneza. Are blana gri spre cafeniu si e pufos rau. big hug Eu m-am gandit sa ii spun Coffee (Cofi) dar mamei nu ii place. Imi puteti da va rog alte idei de nume? Dar nu din astea banale si obisnuite gen pufi sau deastea.Thank u!

Răspuns Câştigător
| marui08 a răspuns:

Am si eu un pisoias tot ca al tau;;) doar ca eu -i-am gresit sexul si o cheama Cleo:))) Dar tu poti sa imi pui Abby, Tomy, Cody, Stuff, Fofo, Adolf. Sau poti sa cauti pe site`ul asta http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/index.php?s=nume&p=13

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Birry, Montzy, BB (beebee)...

| anad a răspuns:

Mie imi place Tummy sau Floppy.

| BlueByMe a răspuns:

Si eu am o pisicuta de rasa birmaneza pe care o cheama buffy(se pronunta bafi)e un nume foarte frumos
iae daca ai pisoias atunci tomy e un nume draguthappy
dar pe a mea o cheama bafibig grin
fundita?happy

| Marutza a răspuns:

Atunci pune-i Toffee (Tofi). Coffee e frumos. big grin Eu am 2 motanei si pe unu il cheama Tacke (el e gri cu alb) si pe celalalt il cheama Lacke (el e alb), dar nu m-am luat dupa culorile lor. Ai putea sa ii pui Tacke si sa il alinti Tăchiţă big grin...

| flo0ory a răspuns:

Miuzzet, moishilove struck pisicutsele mele; x. fundapuppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fofo, Puf, Mishu(Misulica), Pusi etc. sper ca iti plac:*

| isabelleisabelle a răspuns:

Eu mi-am luat saptamana trecuta un motanel. l-am botezat Sasha happy

| MatZa_9035 a răspuns:

Blaky love struckbatting eyelashes