| Kittyzzz a întrebat:

Are ceva daca catelusa ia doar jumatate de pastila de deparaZitare?

3 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Depinde ce greutate are cainele tau. Daca cantareste putin, nu e nici o problema poti sa ii dai jumatate. Daca are mai multe kg(10-15) s-ar putea sa nu isi faca efectul din cauza cantitatii mici. Cainele meu are 10 kg si ii dau o pastila, cand era mai mica si cantarea mai putin ii dadeam doar jumatate.

| itzy8 a răspuns:

Depinde cat timp are catelusa!
A mea avea vreo 3, 4 luni.iar veterinarul a zis sa ii dau un sfert din pastila. sper ca te-am ajutat.

| rasalas9 a răspuns:

Trebuie sa ia mai mult? Daca da, are.