| MateiAlex2001 a întrebat:

Salutare TPU, am o cățelușă din rasa Rottweiler. Are 1luna și jumătate și tot vomita. Am observat ca în voma sunt și limbrici. I-am dat o pastila ieri dar tot vomita și nu mănâncă, ce sa fac

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Mergi cu ea la un medic veterinar, nu ne putem da cu presupusul cam ce ar putea sa aiba!

| MateiAlex2001 explică:

Am vorbit cu veterinarul și Mi-a dat sa îi dau o jumătate de pastila. I-am dat-o dar este foarte slăbită și îmi este FRICA sa nu moara

| MateiAlex2001 explică:

I-am cerut doctorului veterinar un sfat și Mi-a dat sa îi dau jumătate de pastila. I-am dat-o dar tot este foarte slăbită și îmi este FRICA sa nu moara