| LaraClarice a întrebat:

Are ceva daca hamsterul este hranit cu mancare pentru porcusorii de guineea?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sup3rN0va a răspuns:

Hamsteru meu mananca orce si n-a patit nimic.
Toate fie ca e de porcusor, hamster, veverita sau iepure sunt cam aceleasi mancaruri care le mananca ei in salbaticie doar ca marimea conteaza fiind prea mare hrana le e mai greu sa se descurce dar tot poate manca.
Deci la rozatori nu exista regulii de genu asta:d are voie orce mancare de rozatoare dar e mai buna aia de hamster ca e de masura lui mancarea:d
Sa ai grija de el si sa nu-i lipseasca o rotitza.

| Razor4free a răspuns:

Nu are nimic.

| Matar_Khaled_1990 a răspuns:

Nu ei au aceeasi mancare dar una e mai scumpa alta e mai ieftina

| nooope a răspuns:

Nu cred ca are nimic... hamsterul meu mananca de toate si nu a patit nimic si nu pare nimic in neregula cu el. happy

| birica a răspuns:

Ba eu zic ca e naspa...s-ar putea sa crape

| Jeleurii a răspuns:

Nu cred ca are nimichappy