| kathgilbert a întrebat:

Are ceva daca le dau porcusorilor mei de guineea mancare pentru hamsteri? La farmacie nu mai avea decat mancare pentru hamsteri.

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Sunt tot seminte nu-i asa? porcusorul este ca un fel de hamster mai mare insa daca mancarea e prea mica poate sa fie o problema...

| kathgilbert explică (pentru Matt24):

Da, tot seminte.

| Matt24 a răspuns (pentru kathgilbert):

Le poate manca? adica sunt suficient de mari sa le poata rontaii? daca da, nu este nici o problema

| kathgilbert explică (pentru Matt24):

Seamana cu mancarea lor de pana acum. Mersi pentru raspunsuri.

| Matt24 a răspuns (pentru kathgilbert):

Cu placere ^^

6 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Ce frumoasa esti .

| Sp33dyt a răspuns:

Fara probleme