| Python92 a întrebat:

Are cineva idee unde pot gasi o cutie de depozitare mare? gen transparenta si undeva la 1 m...1m si ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Briko, am vazut multe de diverse marimi si culori... inclusiv transparente.

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Un acvariu?straight face

| Python92 explică (pentru ombladon):

Nu chiar...pentru ca trebuie sa o pot transporta mai usor ca un acvariu si fara sa stresez foarte tare animalul. Am vazut in Germania niste caserole imense ceva gen 1 m 50 pe roti...si ma gandeam daca are cineva habar daca exista asa ceva si in Romania.

| Answer17 a răspuns:

Poti intreba la un magazin cand primeste marfa pentru ca produsele vin in cutii destul de mari si sunt pliate si reciclate dar poate rogi pe cineva sa-ti pastreze una.

| al3xutzu a răspuns:

Ai putea merge la magazinele din zona, daca vanzatoarea te cunoaste e la fix. Ai putea merge la Second-hand sau alte tarabe unde se vand haine si sa oferi 5 lei pe cutie, deoarece ei in astfel de cutii primesc hainele happy Funda?

| Python92 explică (pentru al3xutzu):

Ideea este ca pitonul meu creste destul de repede...asa ca inca nu vreau sa ii fac un terariu direct pentru ca asta ar insemna sa ii fac cateva terarii pan ajunge el matur,.asa ca vreau doar ceva provizoriu..pentru o perioada...si nu stiu daca acele cutii de la sh ar fi chiar ok, eu caut ceva transparentthinking