| Andreias12 a întrebat:

Are cineva pui de bichon havanez sau bichon maltez sau westie si este dispus sa imi dea spre adoptie un puiut?
Cred ca am citit pe net tot ce este posibil despre catei si cunosc foarte bine cele 3 rase numai ca imi lipseste catelusul.

Pt detalii contactati-ma la dragos225

9 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Tu ai da un astfel de caine gratis, cand ai putea sa iei pe el macar 100-200 de euro? Sa fim seriosi! Mai bine pune mana si strange bani sa-ti cumperi unul. Trebuie sa faci eforturi daca chiar iti doresti ceva cu adevarat, nu sa astepti sa pice din cer.
Si in plus, un baiat cu bichon maltez, havanez sau westie cred ca e cel mai gay lucru posibil. Nici nu trebuie sa te mai imbraci in roz ca rasa cainelui tine loc de asta. Hello! Astea sunt rase de fete!

| florynnaa a răspuns:

Nu-i gasesti gratis.si nici nu gasesti oameni care sa-ti ofere vreunul.asa ca nu te mai zbate.pa

| Cretaker a răspuns:

Nu as da un bichon maltez ca sigur iti freci penisul de el.

You know whatta' mean.

| Laura a răspuns:

Pui de bichon sau westie gratis?! Stop dreaming. Îi găseşti la preturi între cel putin 50 euro şi 250 euro.

Răspuns utilizator avertizat
| SnYcK3rS a răspuns:

Sufletzel si eu sunt baiat si am bichon maltez, iar daca eu sun gay tu esti... (sti tu ce)

Nu te-ai gandit ca poate el locuieste intr-un apartament cu 2 camere si poate mai are si o sora/un frate.

Ar fi absurd sa ia un pitbull sau un rotweiller

Si inca nu s-au clasificat rasele in rase de fete si rase de baieti dar daca tu esti inapoiata nu am ce iti face

| lilit a răspuns:

Iti doresc multa bafta. Sper sa gasesti o persoana care sa-ti ofere un catelus. Dar trebuie sa intelegi ca acesti catei sunt destul de scumpi.Eu am o fetita westie si am dat pe ea 200EUR, asta fara pedigree. Daca as putea eu ti-as oferi un puiut al fetitei mele, dar mai dureaza mult pana o dau la monta.Are doar 7 luni. Dar sa stii ca si intretinerea lor e costisitoare(mancare de calitate, toaletaj etc). Eu iti atasez 2 articole scrise de mine despre Westie(e si poza micutei mele). Intr-unul dintre ele detaliez intretinerea acestei rase. O sa mai scriu un articol mai amplu despre toaletaj. Daca esti interesat, anunta-ma pe privat si ti-l trimit cand il termin.

http://www.afladespre.ro/......9-1550.htm
http://www.afladespre.ro/......9-1551.htm
Multa bafta!

| twilightt a răspuns (pentru lilit):

Ai putea daca mai ai vreunul sa imi dai si mie imi doresc nespus.dar parintii mei nu ma lasa sa il cupar doar sa il ingrijesc zice ca costa prea mult! dar te rog din inima ai putea sa imi dai unul gratis te implor! dac poti ma poti contacta la emailul:marciuc_georgiana@yahoo.com

| cookyemadyeu a răspuns:

Lilit daca m-ai ai un pui de catel ai putea sa imi dai si mie unu.parintii mei vor oferii 2milioane s-au 1milion