| Dyannax a întrebat:

Voi ce ati alege dintre...bichon havanez si bichon maltez?

Răspuns Câştigător
| ANONIM49112911 a răspuns:

Eu cunosc un maltez si un havanez. Havanezul emai jucaus. Dar la ambii le cad par. Iti recomand Bichon Frise. nu ii cade deloc par.

7 răspunsuri:
| paulaaaaa a răspuns:

Nu e mare diferenta intre ei, doar putin la personalitate. dar eu as alege maltez, sunt mai jucausi big grin

| ANONIM49112911 a răspuns:

Uite un site:
http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/bichon-frise
poti cauta pe acest site si alte rase.

| Cosminovici18 a răspuns:

Iti recomand Bichon Maltez!

| Dyannax explică (pentru Cosminovici18):

EU am un bichon havanez si o prietena are maltez.havanezul este mai jucaus si mai haios decat bichonul maltez.(dar depinde de caine )

| JustOneLife a răspuns:

Bischon big grin

| Annddreea a răspuns:

Am un Bichon Maltez în cartier la mine şi-ţi spun că sunt foarte jucăuşi, n-au stare deloc. Fundă?

| malinasulall a răspuns:

Maltez sunt mai jucausi