| RazzyFUnik a întrebat:

Are cineva un pui de bichon shih tzu care vrea sa il doneze? eventual pot oferi si o suma de bani... dar nu pot da cat se cere pe piata... multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IngerashulBiia a răspuns:

Buna!
N-am Shih Tzu dar daca vei cauta site-uri de donatie vei gasi multe oferte negociabile ca de exemplu:
http://www.zooland.ro/arhiva/donatie++shih-tzu

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik explică:

Buna m-am uitat pe acel site... si nu am gasit catei si tzu disponibil sad am dat doar de anunturi vechi pfff... multumesc pentru efort apreciez

| IngerashulBiia a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Aaaa...imi foarte rau. Mai bine vizualizam si eu aceea pagina ca sa nu-ti dau una expirata.

| RazzyFUnik explică (pentru IngerashulBiia):

Nu-i nimic stai linistita... e ok iti multumesc oricum