| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva vreo cusca de transport pentru animale (caine, pisica nu conteaza) pe care nu o mai foloseste si mi-o poate dona? Am mare nevoie si nu am bani acum sa cumpar una... Multumesc mult de tot anticipat! (Valabil in special pentru Bucuresti)

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu cred ca vei gasi, dar iti sugerez sa faci rost de o cutie daca trebuie sa transporti un animal pe care nu il poti tine in brate.
O zi placuta! happy

| DEXTER666 a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Problema este ca imi trebuie pentru un drum de 800km... nu e vb ca nu poate fi tinut in brate... ci ca nu poate fi tinut atata timp

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru DEXTER666):

Cu ce calatoresti?
Trenul, autobuzul sau masina personala?

| DEXTER666 a răspuns:

Cu trenul. Era bine daca aveam masinalaughing In masina mergea cu cutie cum spui tu...