| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa cumpar un caine din bucuresti, eu sunt din iasi. Exista vreo firma de transport care mi-l poate aduce? deoarece eu nu pot ajunge la bucuresti...multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Difera de unde il ieiwinking! Cauta o firma care sa ti`l aduca acasawinking! ( dar vei plati si transportu)

| maria a răspuns:

Incearca sa suni la firme de curierat si sa intrebi daca transporta si animale. Exemplu: la Cargus: www.cargus.ro sau la www.fancourier.ro, http://www.alocurier.ro/