| ElectricChapel a întrebat:

As dori sa adopt sau sa cumpar doi purcei de guineea (mascul si femela). Cine se ofera sa imi lase un mesaj. Sa fie din Bucuresti (zona Piata Muncii sau Eroii Revolutiei)

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Da de ce nu mergi la pet-shop? Nu inteleg, oricum nu sunt nu stiu cat de scumpi, de ce te complici atat? Mergi si iti alegi culoarea dorita si tipul de porcusor dorit.

3 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Chiar asa? sad nu stiu, eu cunosc pe cineva care si-a luat de la pet-shop si n-a avut nimic animalutul. Dar daca nu esti de acord cu mine, d c mi-ai dat funda? laughing

| ElectricChapel explică:

De acord cu tine, insa la un pet-shop, fie sunt femele insarcinate, fie masculi bolnavi. SI nu sunt de acord sa dau 50 de lei la un Pet-Shop cand as putea adopta de la cineva sau chiar sa cumpar de la cineva (nu e problema de bani. Sunt dispus sa dau 50 de lei). Am spus care este problema. Sanatatea micutului.

| incze a răspuns:

Eu as avea sa it dau dar sunt din severin si iti garantez si sanatate si siguranta si nu is nici batranidar distanta asta e