| bnbnbi a întrebat:

As dori sa imi cumpar o camera video, pentru filme ocazionale facute outdoors dar si indoors pe care sa le pot scoate pe un stick pentru a le viziona, trimite, modifica etc. Recomandari?

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Camera video sport Ausek AT-Q302, Ultra HD 4K@30FPS, telecomanda INCLUSA, WiFi, HDMI + accesorii, rezistenta la apa model Gopro 5

| Adelin25 a răspuns:

Salut! Depinde ce suma esti disponibil sa dai ...eu iti recomand asa : Daca vrei sa o folosesti si in actiune un GoPRO filmeaza 4K sau Full HD si este wide
Pentru timp liber, plimbari poti sa iei un Canon, Nikon sau Sony care le gasesti foarte ieftim la mana a doua si poti face si poze artisitice cu ele